Ви шукаєте якісних людей? Зв'яжіться з нами за адресою salyway@salyway.com або зателефонуйте за телефоном 0917 482 534.

 

we are hiring


 

У вас такожєвідчуття, що надзвичайно важко знайти потрібних людей? Те, що відбувається за кордоном починає проявлятисяі в Словаччині.Проблема дефіциту кваліфікованих працівників гостро стоїть в нашій країні. Я сам пройшов через це, коли був старшим менеджером в IT фірмі. І, зрештою, я витрачав на співбесіди дуже багато часу.Ще два роки тому я зміг вибрати тільки одного з десяти кандидатів (які, звичайно ж, попередньо пройшли через наш фільтр HR), сьогодні я  сподіваюсь знайти набагато більше кандидатів. Однак, кожен з них повинен довести якість своєї роботи.

компанія Salyway була створена саме для цього. Проходить жорсткий бій за  якісних працівників, які регулярно міняють роботу, тому що їм пропонують більшу зарплатню. Тому я вирішив, що я не буду працювати зі словаками, але зверну свою увагу на інший ринок - на Україну. Україна має дуже широку базу кваліфікованих робітників у кожній галузі.  Досить складно дістати  всі необхідні дозволи на роботу, таким чином, ринок праці є відносно недоторканий. Повірте, українці готові почати свою західну мрію. Це люди, які цінують цю можливість, і тому вони лояльні. 

 

В даний час компанія Salyway шукає досвідчених людей,експертів в області інформаційних технологій (ІТ-працівники),автомобільній промисловості та гастрономії.Ми також створюємо базу якісних працівників,  які спеціалізуютьсяв різноманітнихсферах  (Водій автонавантажувача (кара), зварювальники, теслярі, слюсарі і т.д.).Якщо у вас є проблеми з пошуком потрібних людей в будь-якій галузі, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Ви будете здивовані тим, щоми вам можемо запропонувати. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти обом сторонам. Українцям почати нове життя на заході, компаніям допомогти знайтипрацівників, яких вони шукають.

 

 

Процес співпраці з нами є досить простий:

 

1. Подивимося на ваші потреби

Щоб ми могли знайти потрібного вам працівника, недостатньо тільки знати опис праці. Добре знати і ваші конкретні потреби та зрозуміти корпоративну культуру.

 3. Вибиремо правильного кандидата

Якщо ви вибрали кандидата, встановите з ним умови праці. Ми організуємо візи та інші необхідні документи.

 

vztah 2. Забезпечимо відповідні профілі

На підставі наших рекомендацій ви вибираєте профілілюдейі організуємо ще одне коло співбесід з вашою участю.

vztah 4. Розрахуємося

Отримуєте від доданої вартості і хорошої роботи нового співробітника. Саме чудове в тому, що оплата буде відбуватися після того як весь цей процес закінчиться.

 

 

Переваги працівників з України

 

Дуже близька культура і мова

Велика кількість кваліфікованої робочої сили

не вимагають нереальні і перебільшені зарплати

низькаймовірність зміни місця роботи