Часті запитання

Чому з поміж інших компаній я маю співпрацювати саме з Вами?

ТОВ «Салівей» – словацька компанія, яка займається тільки офіційним, довгостроковим працевлаштуванням. Всі наші вакансії є безкоштовними, Ви сплачуєте тільки за оформлення Вашого дозволу на роботу. Ми не працевлаштовуємо «групами», до кожної конкретної людини у нас індивідуальний підхід, який спрямований на те, щоб підібрати Вам роботу, яку Ви зможете виконувати і на якій зможете максимально заробити. Якщо Ви задоволені – Ви працюєте совісно, якщо Ви працюєте совісно – задоволений роботодавець. Коли всі задоволені – це найкраща безкоштовна реклама для нас!

Яким чином я можу впевнитись, що те, що Ви обіцяєте правда?

Для подачі документів Вам необхідно приїхати у Словаччину. Перед подачею документів ми виїжджаємо на місце роботи, де, якщо є така вимога роботодавця, Вам потрібно буде пройти відповідний тест. Ви побачите умови роботи, поспілкуєтеся з роботодавцем і працівниками і вже після цього, якщо Вас все влаштовуватиме, подасте документи. Якщо Вам щось не сподобається, то змушувати Вас ніхто не буде. Тому, як бачите, нам зовсім не вигідно Вас обманювати. Все що ми обіцяємо – правда.

Я хочу отримати консультацію стосовно умов і можливостей мого працевлаштування у Словаччині.

Напишіть у приватному повідомленні свій номер телефону і вкажіть час, у який Вам зручно розмовляти. Наші менеджери Вам зателефонують і нададуть вичерпну інформацію стосовно Вашого працевлаштування у Словаччині.

 Які вакансії Ви пропонуєте?

Вільні вакансії: кухар, зварювальник, слюсар, прибиральниця, помічник кухаря, автомеханік, будівельники, посудомийка, водій екскаватора, бульдозера. Більше вакансій знайдете на нашій сторінці у Facebook – Salyway – Recruitment agency або на сайті 

Скільки коштує пакет документів

Детальну інформацію щодо вартості документів надаємо за телефоном +380951124186 (VIBER)

 

Ви не знайшли питання, яке ви шукаєте? Будь ласка, зв'яжіться з нами.