РЕЄСТРАЦІЯ
зареєструйся і знайди роботу своїх мрій

Електронна пошта буде використовуватися як ім'я користувача / ім'я користувача

Як це працює

 

На даний час компанія «Salyway» зосереджена, головним чином, на head-hunting, пошук фахівців в ІТ-області, автомобільній і харчовій промисловості. Також ми створюємо базу даних кваліфікованих працівників із спеціалізацією в різних ремесельних та інших галузях (водіїв кари, зварювальників, столярів, працівників по обробці металу та ін.).

Ти IT-фахівець? Do you speak English? Ти хочеш працювати в міжнародній IT-компанії? Ми шукаємо людей більше ніж на 600 вакантних посад.

 

Або ти фахівець з іншої спеціальності? Не вагайся та реєструйся. 

Наші послуги

КРОК 1
Зареєструйся 


Спочатку зареєструйся на сайті. Це основна умова для того, щоб ми змогли тобі допомогти.Таким чином ти будеш внесений до нашої бази даних. 

 

Дізнатися більше

КРОК 2 
  Особистий контакт


До кожної людини у нас особистий підхід, особистий підхід - дуже важливий. Для того, щоб профіль був створений повністю - необхідною є online чи особиста співбесіда.

 

Дізнатися більше

КРОК 3
Ти отримаєш роботу

 

Ми знайдемо підходящу роботу і організуємо співбесіду із кінцевим роботодавцем. Якщо тобі вдалося переконати роботодавця у своїх найкращих якостях і пройти співбесіду, ти можеш вже розпочати радикально змінювати своє життя. 

Дізнатися більше

КРОК 4
Оформлення та проживання


Наша співпраця не закінчується знаходженням роботи. Ми допоможемо тобі оформити робочу візу та забезпечимо житлом. Для нас важливо, щоб ти зумів акліматизуватися, тому ти і надалі можеш звертатися до нас.

 

Дізнатися більше

Часті запитання

Ви не знайшли відповідь на ваше запитання у Часто задаваних запитаннях? Запитайте нас